Copywriting

Profesjonalne teksty na stronie, są jej niezwykle ważnym elementem. Pierwsze wrażenie buduje oczywiście szata graficzna strony. Jednak to skuteczne teksty muszą to wrażenie podtrzymać i rozwinąć. Potencjalny klient wchodząc na Twoją stronę pragnie nabrać przekonania, że to skorzystanie z Twoich produktów czy usług będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Przekonania, że znalazł to czego potrzebuje i nie musi już dłużej szukać. W tym celu nie sprawdzi się pisanie o tym, że to Twoja firma i oferta są najlepsze na rynku. Takie puste frazesy czytał już zapewne wiele razy. Istotny jest przekaz informujący w jaki sposób Twoja oferta może rozwiązać jego problemy. W jaki sposób może zaspokoić jego potrzeby. Przekaz powinien również przywodzić na myśl wrażenie pozytywnej współpracy, która będzie dla niego ciekawym doświadczeniem, a nie udręką.

Takie treści możesz oczywiście przygotować na swoją stronę w całości we własnym zakresie. To w końcu Ty najlepiej znasz swoją firmę. Jeśli jednak na myśl o zabraniu się do pisania cierpną Ci palce, a na plecach pojawiają się dreszcze - nie martw się. Chętnie pomożemy i przygotujemy dla Ciebie odpowiednie teksty. Możesz skorzystać z dwóch oferowanych przez nas opcji.

Opcja edycyjna Opcja twórcza
Strona główna edycja nadesłanych treści utworzenie treści od podstaw
ustalana indywidualnie ustalana indywidualnie
Opcja edycyjna Opcja twórcza
Podstrona edycja nadesłanych treści utworzenie treści od podstaw
ustalana indywidualnie ustalana indywidualnie

Nie ograniczamy przygotowywanych tekstów do jakiejś konkretnej ilości znaków. Umownie przyjmujemy, że w podanych cenach teksty na daną stronę mogą mieć maksymalnie około strony A4 objętości.

Którą opcję copywritingu wybrać?

"Opcja edycyjna" polega na tym, że przygotowujesz treści we własnym zakresie, w taki sposób, aby zawrzeć w nich wszystkie informacje, które chciałbyś przekazać potencjalnym klientom. Nie musisz przy tym zwracać uwagi na ich atrakcyjność, skuteczność czy poprawność. To my je potem poddamy edycji w taki sposób, aby nadawały się do publikacji na stronie i jak najlepiej spełniały swoje zadanie.

"Opcja twórcza" zwalnia Cię całkowicie z konieczności pisania tekstów. Tutaj to my od podstaw przygotujemy je na Twoją stronę. Postaramy się przy tym zawrzeć informacje istotne dla klientów z Twojej branży.

W każdej z dostępnych opcji istotny jest Twój aktywny udział w zakresie przekazania niezbędnych informacji dotyczących Twojej firmy oraz jej oferty.

Jakość treści, a Google

Jakość tekstów na stronie to jeden z czynników mających znaczenie dla pozycji strony w wyszukiwarce. Algorytmy Google promują strony z unikatowymi treściami pasującymi do danego zapytania. Dlatego przygotowując treści przykładamy uwagę do tego, by spełniały swoje zadanie również pod tym kątem.