Firmowe strony internetowe

Naszą ofertę firmowych stron przygotowaliśmy w taki sposób, aby umożliwiała skorzystanie z niej klientom o różnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach.

Pakiet "Opcja minimalistyczna" skierowany jest dla tych, którzy potrzebują jedynie jak najprostszej i możliwie najtańszej strony firmowej.
Pakiet "Opcja standardowa" dostarcza już stronę bardziej rozwiniętą i bardziej oddającą indywidualny charakter danej firmy.
Pakiet "Opcja indywidualna" skierowany jest do klientów, którzy oczekują konkretnych, dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań.

Skąd się bierze cena strony internetowej?

Firmowa strona internetowa to swego rodzaju rękodzieło tworzone na indywidualne zlecenie danego klienta. Można spotkać bardzo szeroki zakres cenowy przygotowania strony internetowej. Generalnie zasada jest prosta. Im więcej czasu zostanie poświęcone na jej przygotowanie, tym lepszego efektu można się spodziewać. Czas przekłada się tutaj bezpośrednio również na budżet. Warto zatem zastanowić się nad przeznaczeniem większego budżetu na realizację swojej firmowej strony internetowej. Dzięki temu można otrzymać produkt, który będzie bardziej rozwinięty, atrakcyjny i funkcjonalny, a tym samym będzie lepiej spełniał swoje zadanie. Zadanie bardzo ważne, bo jest nim przecież promocja Twojej firmy.

Jeżeli zatrudniasz pracowników, przypomnij sobie ile co miesiąc wydajesz na ich pensje. Pomyśl też o swojej stronie jak o "pracowniku", który jest w Twojej firmie bezpośrednio odpowiedzialny za kontakt z klientami. To od niego w dużej mierze zależy jak ludzie będą odbierać Twoją firmę i czy będą chcieli korzystać z Twoich produktów lub usług. Warto zatem zadbać, aby "pracownik" jakim będzie Twoja firmowa strona internetowa był możliwie najlepiej przygotowany do funkcji jaką ma pełnić. Będzie on bowiem miał kontakt i wpływ na liczbę potencjalnych klientów, znacznie większą niż jakikolwiek inny z Twoich pracowników.

Opcja minimalistyczna Opcja standardowa Opcja indywidualna
Projekt graficzny prosty i bardziej schematyczny bardziej rozwinięty i oddający charakter danej firmy całkowicie według indywidualnych ustaleń i preferencji
Podstrony przygotowanie do 4-ech szablonów podstron przygotowanie do 8-miu szablonów podstron wg indywidualnych ustaleń
Formularz kontaktowy prosty formularz kontaktowy możliwość bardziej rozwiniętego formularza kontaktowego wg indywidualnych ustaleń
Mapa Google w prostej postaci możliwość większego dostosowania możliwość większego dostosowania
Statystyki strony brak możliwość podpięcia statystyk możliwość podpięcia statystyk
Treści wprowadzenie dostarczonych treści wprowadzenie dostarczonych treści wprowadzenie dostarczonych treści
Panel administracyjny zawiera panel do zarządzania treścią strony zawiera panel do zarządzania treścią strony zawiera panel do zarządzania treścią strony
Hosting możliwość bezpłatnego umieszczenia na naszych serwerach
+
1 konto pocztowe
możliwość bezpłatnego umieszczenia na naszych serwerach
+
do 3 kont pocztowych
możliwość bezpłatnego umieszczenia na naszych serwerach
+
do 3 kont pocztowych
ustalana indywidualnie ustalana indywidualnie ustalana indywidualnie

Projekt graficzny

Projekt graficzny to główny element odróżniający poszczególne pakiety. To właśnie stworzenie unikatowego, a jednocześnie efektownego designu pochłania zazwyczaj najwięcej czasu. Tym samym ma również istotny wpływ na koszty przygotowania danej strony. Szata graficzna strony jest również tym, na co użytkownik zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Ma ona zatem decydujący wpływ na jego pierwsze wrażenia z kontaktu z Twoją firmą.

Być może masz określone preferencje co do wyglądu Twojej przyszłej strony firmowej. Jeśli tak jest, pokaż nam strony internetowe, które Ci się podobają. Pozwoli nam to lepiej okreslić czego oczekujesz i ocenić pracochłonność wykonania Twojej strony, a tym samym jej cenę. Możesz również zdać się w tym względzie na nas, a my przygotujemy projekt, który będzie możliwie najlepiej wpasowywał się w charakter działalności Twojej firmy.

Podstrony

W żadnym z pakietów nie ograniczamy liczby podstron jakie może mieć Twoja strona. Ograniczenie dotyczy jedynie liczby szablonów podstron jakie możemy dla Ciebie przygotować. Załóżmy, że jednym z przygotowanych szablonów będzie np. szablon podstrony prezentującej usługę. Może on być wykorzystany do kilku podstron, prezentujących z osobna każdą z oferowanych przez Twoją firmę usług. Na każdej takiej podstronie zmieniał będzie się np. jedynie opis i zdjęcie.

Panel administracyjny

W każdym pakiecie dostępny jest panel administracyjny. Pozwala on na zarządzanie stroną. Przede wszystkim umożliwia edycję treści (tekstów, zdjęć). Jest to istotny element, który pozwoli Ci na możliwość samodzielnego wprowadzania na Twojej stronie modyfikacji, kiedy wystąpi taka potrzeba.

Domena

Być może masz już domenę swojej firmy. Jeśli nie, będziesz ją musiał zarejestrować. Nie rejestrujemy w Twoim imieniu domen. Uważamy, że domena powinna być zarejestrowana na Twoją firmę, gdyż jest to najpewniejsze rozwiązanie. Możesz natomiast liczyć na doradztwo w zakresie wyboru domeny. Możemy również podpowiedzieć, gdzie warto korzystnie zarejestrować domenę oraz jak ją potem skonfigurować(przekierować).

Hosting

Niezależnie od wybranego pakietu dajemy naszym klientom możliwość bezpłatnego umieszczenia firmowej strony na naszych serwerach. Nie ograniczamy również z góry tej możliwości czasowo. Jeśli zdecydujemy się kiedyś na wprowadzenie opłaty za tę usługę, dotychczasowi klienci dostaną jeszcze pół roku czasu, by w spokoju mogli podjąć decyzję czy dalej chcą utrzymywać stronę na naszych serwerach.

Nie ograniczamy również z góry liczbowo obciążenia jakie może generować Twoja firmowa strona internetowa. Z reguły bowiem takie strony nie generują dużego obciążenia. Zastrzegamy jednak, że oczywiście może się zdarzyć, że Twoja strona zacznie generować zbyt duże obciążenie, abyśmy mogli ją dalej utrzymywać na naszych serwerach. Wówczas poprosimy Cię o przeniesienie strony na inny hosting. Możemy wówczas również doradzić jaki hosting warto wybrać.

Sytuacja, w której strona zaczyna generować większe obciążenie wiąże się zazwyczaj z dużą ilością odwiedzających. Ta z kolei przekładać się powinna na dużą liczbę klientów, a zatem również wysoki poziom sprzedaży Twojej firmy. Z takiej perspektywy, znalezienie odpowiedniego hostingu wydaje się kwestią dość przyjemną.