Fotografia firmowa

Ofertę fotografii firmowej wprowadziliśmy do naszej oferty nie tylko ze względu na zamiłowanie do pstrykania zdjęć. Uważamy, że jej wkomponowanie w stronę internetową w znaczący sposób podnosi wiarygodność oferty i buduje zaufanie wśród klientów. Jak wiadomo dobre zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Naszym zdaniem powie nawet dwa tysiące jeśli będzie po prostu autentyczne i prawdziwe.

Jak działa firmowa fotografia?

Wyobraź sobie, że Twój dentysta zakończył działalność, a ból zęba stawia Cię nieubłaganie przed koniecznością znalezienia godnego następcy. Znajdujesz zatem w internecie kilka gabinetów w swojej okolicy i pozostaje kwestia podjęcia decyzji. Oczywiście istotnym czynnikiem powinny być opinie potwierdzające profesjonalizm danych specjalistów. Jednak czy przed dokonaniem wyboru nie chciał byś najpierw móc zobaczyć przed kim przyjdzie Ci otwierać usta? Większość klientów, przed podjęciem decyzji, chciałaby mieć możliwość niezobowiązująco 'podejrzeć' z kim czy w jakim miejscu przyjdzie im współpracować. Tym samym firmy, które dają im taką możliwość są automatycznie na bardziej uprzywilejowanej pozycji wobec konkurencji.

Fotografia firmowa
Miejsce realizacji Sesja realizowana na terenie woj. śląskiego Sesja realizowana poza woj. śląskim
ustalana indywidualnie ustalana indywidualnie

Najlepsze zdjęcia wykonane w trakcie sesji, zostaną wykorzystane na stronie firmowej. Ponadto otrzymasz również w cyfrowej formie wszystkie zdjęcia z sesji. Dzięki temu będziesz miał możliwość korzystania z nich w dowolnym celu również w przyszłości.